Department

Home Education Classes and consul...
Zajęcia i konsultacje pracowników 2010/2011 sem. letni PDF Print E-mail
Sławomir Czarnecki
Inf1, poniedziałek, 9-15, s.21, środa, 8-12, s.22, czwartek, 10-12 i 14-18, s.22
konsultacje: środa, 12-..., czwartek, 18-..., p.139 lub s.22

Grzegorz Dzierżanowski
MS2 (en, ćw), wtorek 12-15, s.208
MK2 (ćw), piątek 8-11, s.120
MK3 (IPB, II st. stacjonarne, w/ćw) - środa, 10-13, s.120
MK3 (IPB II st. niestacj., ćw), sobota zjazdowa, 10-12, s.207
MK3 (IPB II st. niestacj., w), sobota zjazdowa, 14-16, s.122
konsultacje: wtorek, środa, 16-18, p.232d

Wojciech Gilewski
MK3 (KBI), wtorek, 8-12, s.335
MES (MiBP), wtorek, 12-14, s.401
Podstawy modelowania inżynierskiego (MINI), wtorek, 14-18, s.335
MK3 (MiBP), środa, 13-16, s.430
MK3 (MiBP-z), sobota, 17-19, niedziela 11-13, s.207
MES (MiBP-z), sobota, 19-20, niedziela 13-15, s.207
konsultacje: piątek, 14-16, sobota, 20-21, niedziela 15-16, p.140

Krzysztof Hetmański
MK2, wtorek, 12-15, s.505, czwartek, 9-12, s.636
MK2-z, sobota, 11-14, s.335
konsultacje: czwartek, 7-9, sobota zjazd., 14-..., p.133

Anna Jankowska
MK2, wtorek, 12-15, s.405, czwartek, 9-12, s.331
konsultacje: wtorek, 17-19, piątek, 16-18, p.137

Grzegorz Jemielita
MK3(KBI st. niestacj.), sobota, 8-12, s.328
MK2-z, niedziela, 8-12, s.201
Dynamika i stateczność, TIKAK, 10-12, s.201
konsultacje: czwartek, 16-18, p.136

Michał Jóźwicki
MK2 (ćw), czwartek, 9-12, s.330
MK2-z, sobota, 11-14, s.201
konsultacje: środa, 16-18, p.135

Zbigniew Kacprzyk
Inf2 (KWP-ćw), wtorek, 8-10, 10-12, 13-15, s. 22, środa, 12-14, s. 22, piątek, 12-14, 14-16, s. 22
Inf2 (KWP-w), środa (co 2 tydzień), 14-16, s. 134 GG
konsultacje: poniedziałek 12-13, wtorek 12-13, p. 232c

Zofia Kozyra
Inf1, poniedziałek, 9-11 i 11-13, s.21
Dynamika i stateczność, wtorek, 9-11, s.124
MK2, wtorek, 12-15, s.636
MK2-z, sobota, g.11-14, s.331
konsultacje: poniedziałek, 14-15, wtorek, 18.15-19.30, czwartek, 16-17, p.138

Tomasz Lewiński
MK2 (pl, w), wtorek, 10-12, s.134GG; czwartek 12-14, s.201
MS2 (en, w), poniedziałek, 14-16, s.122
Teoria Płyt i Powłok Sprężystych (TIKAK, II st. stacj., w), poniedziałek, 9-11, czwartek, 8-10, s.208
konsultacje: czwartek, 15.30-17, p.232a

Tomasz Łukasiak
Metody Komputerowe w Projektowaniu Konstrukcyjnym (MKPK-z KBI), w. - piątek 14-16, s. 19, ćw. - piątek 16-18, s. 22
Metody Komputerowe w Budownictwie (MKB-z KBI), w. - piątek 18-19, s. 22, ćw.  - piątek 19-21, s. 22
Inf2-z, ćw., sobota, 8-15, s. 22
konsultacje: sobota, 10-11, 15-16, p.233b

Beata Pawłowska
Inf2(KWP), poniedziałek, 8-10, 10-12, s.22, wtorek, 8-10, 10-12, 13-15, 15-17, s.22
środa, 12-14, s.22, piątek, 12-14, 14-16, s.22
konsultacje: poniedziałek, 13-15, p.232b

Marta Sitek
MK2 (ćw), wtorek, 12-15, s.331, czwartek, 9-12, s.505, piątek, 8-11, s.122
MK3 (IPB II st. niestacj., ćw), sobota zjazdowa, 12-14, s.207
konsultacje: wtorek, 16-18; środa 12-14 (do 30 III); czwartek 16-18 (od 1 IV); p.137

Tomasz Sokół
Metody Komputerowe w Projektowaniu Konstrukcyjnym (MKPK-z KBI), w. - piątek 14-16, s. 19, ćw. - piątek 16-18, s. 22
Metody Komputerowe w Budownictwie (MKB-z KBI), w. - piątek 18-19, s. 22, ćw.  - piątek 19-21, s. 22
Inf2-z, ćw., sobota, 8-15, s. 22
konsultacje: sobota, 10-11, 15-16, p.233b

Zbigniew Trybocki
Inf1, poniedziałek, 13-15, s.21, czwartek, 8-12 i 14-18, s.22
Inf2 (KWP), poniedziałek, 8-10, 10-12, s.22
Inf2 (KWP-en), wtorek, 12-14, s.19, 15-17, s.22
konsultacje: wtorek, 17-..., p.133
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next > End >>

Page 19 of 19